top of page
PHOTO-2023-01-25-16-50-19 7.jpg

Teslimat & İade Koşulları

Doğrudan Ülkü Motorsport tarafından yerine getirilmek üzere mal siparişi verdiğiniz durumlarda aşağıdaki teslimat ve iade politikası geçerli olacaktır:

 

1. TESLİMAT POLİTİKASI

Tüm siparişler 5 iş günü içinde işlenir. Siparişler hafta sonları veya tatil günlerinde gönderilmez veya teslim edilmez. Yüksek hacimli siparişler alıyorsak, sevkiyatlar birkaç gün gecikebilir. Lütfen teslimat için ek taşıma günlerine izin verin. Siparişinizin sevkiyatında önemli bir gecikme olursa sizinle e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçeceğiz.

 

2. ZARARLAR

Nakliye sırasında hasar gören veya kaybolan ürünlerden Şirket sorumlu değildir. Siparişinizi hasarlı aldıysanız, hak talebinde bulunmak için lütfen kargo şirketiyle iletişime geçin.

 

3. İADELER (iade ve değişim)

Öğenizden memnun değilseniz, lütfen bize bildirin. Bir ürünü geçerli bir makbuzla iade etmek veya değiştirmek için 30 gününüz var. Satın alma işleminizden bu yana 30 gün geçtiyse, size geri ödeme veya değişim sunamıyoruz. İade veya değişime hak kazanabilmek için, malların yeniden satılabilir durumda iade edilmesi gerekir. Bu, öğenizin kullanılmamış ve aldığınız koşulda olması gerektiği anlamına gelir. İade veya değişim işleminizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma belgesine ihtiyacımız var. Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye geri göndermeyin.

 

4. İADELER

İade ettiğiniz ürün alınıp incelendikten sonra, size iade edilen ürünü aldığımızı bildiren bir e-posta göndereceğiz. Geri ödemenizin onaylanıp reddedildiğini de size bildireceğiz. Onaylanırsanız, geri ödemeniz işleme koyulacak ve 14 takvim günü içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır. Malların standart teslimatı için ödeme yaptıysanız, standart teslimatın bedeli de iade edilecektir.

 

5. SATIŞ ÜRÜNLERİ

Arızalı olmadıkça, satılık ürünler için geri ödeme yapmıyoruz.

 

6. DEĞİŞİM

Öğeleri yalnızca kusurlu veya hasarlıysa değiştiririz. Aynı ürün için bir ürün değiştirmeniz gerekiyorsa, lütfen bize ulaşın formunu doldurun.

bottom of page